ekipa

pomysł, reżyseria i scenariusz – Piotr Łukaszczyk
reżyseria i scenariusz – Tomasz Cymerman
zdjęcia – Adam Konarski, Adam Grzybowski
montaż – Bartosz Gajek
muzyka – Girl & Nervous Guy, Tomasz Leszczyński
produkcja – Jakub Kurowski, Kaja Marszałek
dźwięk – Tomasz Jóźwin, Michał Szwed
fotosy – Marta Filipczyk
postprodukcja dźwięku – Bartosz Idzi
korekcja barw – Jarek Sterczewski
motion design – Maciej Majewski, Bartosz Gajek
animacja – Beata Cymerman, Maciej Majewski
oprawa graficzna i czołówka – Marek „Brocki” Brodowski
charakteryzacja – Mateusz Stępniak

headshot Piotrek1mPiotr Łukaszczyk
(scenariusz, reżyseria, pomysłodawca serialu)

Aktor, reżyser. Absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W okresie 2003 – 2011 aktor Teatru Współczesnego we Wrocławiu. Ma za sobą znaczną ilość ról teatralnych, jak i epizody w filmach i serialach. Od kilku lat reżyseruje swoje projekty.
headshoty - Tomasz Cymerman1mTomasz Cymerman
(scenariusz, reżyseria)

Aktor, reżyser, dramaturg. Absolwent wydziału aktorskiego PWST w Krakowie. Aktor Teatru Współczesnego we Wrocławiu. Założyciel wrocławskiej grupy Centrala 71. Współpracował między innymi z takim reżyserami jak: Anna Agustynowicz, Michał Zadara, Krystyna Meissner, Barbara Wysocka, Cezaris Grauzinis, Gabriel Gietzky, Jarosław Tumidajski, Wojciech Klemm. W 2015 r. zadebiutował w Teatrze Nowym w Poznaniu jako reżyser wystawiając spektakl „Sen Srebrny Salomei”.
adamAdam Konarski
(zdjęcia)

Fotograf i operator. Od 2002 roku zawodowy fotoreporter. Bywa grafikiem, montażystą, kolorystą i dźwiękowcem. Autor zdjęć do teledysków i reklam. Właściciel czarnego kota i różowych okularów.
stolik43Adam Grzybowski/ Edgar de Poray
(zdjęcia)

Fotograf portrecista, operator, new media producer. Urodzony w Kaliszu. Ukończył wyższe studium fotografii w Łodzi oraz filologię klasyczną i kulturę śródziemnomorską na Uniwersytecie Wrocławskim. Współpracował m.in. z Orange Sport, Canal +, TVN, 84 Studio oraz wieloma teatrami na terenie całej Polski.
bartek gajekBartosz Gajek
(montaż)

Montażysta od 2010 roku. Skromny typ.
headshoty - Patrycja Hefczyńska1mGirl and Nervous Guy
(muzyka)

Grupę tworzą znani z zespołów: Husky, Oszibarack, C.K.O.D. i NOT - Patrycja Hefczyńska, Marcin Kowalski i Łukasz Klaus. Więcej informacji o zespole tutaj.
tomek leszczynskiTomasz Leszczyński
(muzyka)

Uczył się we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. w klasie wokalnej i w Opolskim Studio Piosenki. Od 2004 roku związany z Teatrem Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu. Śpiewa w Opole Gospel Choir (wyróżnionym m. in. Nagrodą Dziennikarzy na festiwalu Opole 2006), wystąpił w Szansie na Sukces (2001) a w 2005 roku dotarł do Finału Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Występuje w Teatrze Tańca Arka w "Dialogach na ręce i nogi Nr*2" oraz w "Padlinie".
jakubJakub Kurowski/ KANVA Production
(kierownik produkcji)

Od wielu lat zarządza projektami związanymi z kulturą i sportem. Pracował przy organizacji EURO 2012, Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym DIALOG – WROCŁAW oraz festiwalu filmów krótkometrażowych EUROSHORTS. Obecnie koordynuje przygotowania do kolejnej edycji wrocławskich targów sztuki użytkowej „Kontury”.
headshoty - Kaja1mKaja Marszałek
(kierownik planu, dźwięk)

Producent i manager kultury. Współpracowała z wrocławskim Teatrem Piosenki oraz Centrum Sztuki „Impart”, przekształconym później w Biuro Festiwalowe Impart 2016 – odpowiedzialne za projekt Wrocław 2016 – Europejska Stolica Kultury. Realizowała tam m.in. takie projekty jak: festiwal „Jazz nad Odrą”, przegląd muzyczny „Wrocławski Sound”, międzynarodowy festiwal „IFF” oraz „Laboratorium Sztuki Performatywnej” Chrisa Baldwina. Pracowała również przy organizacji: Międzynarodowego Festiwalu Pantomimy KINEMA, Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego DIALOG – WROCŁAW oraz Europejskiego Kongresu Kultury.
tomek juzwinTomasz Józwin
(dźwięk)

Akustyk z zawodu, od lat związany z Wrocławskim Teatrem Współczesnym, koncertowy realizator dźwięku.
Marta FilipczykMarta Filipczyk
(fotosy)

Specjalizuje się głównie w fotografii portretowej, teatralnej oraz artystycznej fotografii ślubnej. Od wielu lat czynna zawodowo, współpracowała m.in. z Polskim Wydawnictwem Muzycznym w Krakowie, Państwową Wyższą Szkołą Teatralną we Wrocławiu, restauracją Le Bistrot Parisien, hiszpańską marką ślubną Manu Garcia i Higar Novias, firmami Dekum Dekum, Illustris, Legalpartner, Showitbetter oraz dokumentowała pracę na kilku planach filmowych. Jej prace można zobaczyć tutaj.
BeataBeata Cymerman/"Beatrix"
(animacje)

beatrixart.tumblr.com, superlesba.tumblr.com
brockiMarek "Brocki" Brodowski
(oprawa graficzna)


http://sinbrostudio.com/